Шановні гвардійці!
Адміністрація сайту Спецназ НГУ нагадує вам, що ми намагаємося надавати вам тільки об'єктивну інформацію щодо подій в нашій країні.
У цій статті мова піде про думки одного нашого товариша - "беркутівця", якому довелося побувати в тому пеклі, що відбувався на майдані.

- У нас в ЗМІ все фабрикують і несуть повну брехню. У Донецьку народ взагалі не знає, що тут відбувається. Показують дрібниці і виставляють все так, ніби ми тут просто так вбиваємо мирне населення і калічимо демонстрантів.
І ніхто не показує, як нас підривали і палили. З ВВ і Беркута зробили в ЗМІ взагалі якихось фашистів. Вся преса куплена. Заворушення почалися ще 23 числа. По телеку 2 дня ні слова.
І потім ніхто не показував, як під Кабміном грали німецькі наступальні марші і розвивалися прапори зі свастиками і рунами третього рейху.
Ніхто не бачив, як 18 - річного строковика - солдата розіпнули на решітці на воротах в арці на вході в один з двориків, не показували як водила автобуса не став їхати по демонстрантах, коли його заблокували, і зупинив автобус. Фашисти розірвали цей автобус. Там був десяток «беркутів». Хлопцям під бронежилети, під гомілки - наколінники засовували вибухові пакети, а ми двадцять хвилин не могли до них прорватися.

Шановні товариші гвардійці!

Адміністрація сайту щиро і сердечно вітаємо Вас з чудовим святом Нового 2014 року та Різдва Христового! Бажаємо міцного здоров'я, родинного щастя, любові, добра, радощів, достатку та благополуччя Вам та Вашим сім'ям, хай здійсняться всі Ваші найзаповітніші мрії! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, нехай у вашому житті панує гармонія та вдача!  

За Вас, за Нас і за Спецназ!

Коли кажемо гвардія, то маємо на увазі найвірніша, найуміліша, наймогутніша. Так було в усі роки, коли існували гвардії – люди, яким народи, влади, держави довіряли свою долю, бо знали: вони під надійним захистом допоки живі гвардійці.
Національна гвардія України робила перші кроки разом з нашою незалежною державою, першою серед інших військових формувань стала під синьо-жовтий прапор і присягнула на вірність українському народові. Сьогодні гвардія – цінна школа життя і гарту, школа мужності, високої громадської позиції і патріотизму.
Національна гвардія України – це високоорганізована, дисциплінована, професійно підготовлена, ідейно загартована військова структура, яка завжди готова до самопожертви в ім'я незалежності України, її територіальної цілісності, а також у скрутний час виконати свій обов'язок щодо захисту життя та людської гідності громадян України.
Служити в Національній гвардії – велика честь для кожного. До її лав відбирають найкращих, найсумлінніших – енергійних, дисциплінованих, міцних фізично і психологічно, тих, хто не боїться труднощів.

4 листопада 2013 року ми відзначали наше професійне свято - День Національної гвардії України. Нагадаємо, що у 2012 році під час загальної зустрічі гвардійців у місті Харкові було визначено наступне місто для святкування - це місто Донецьк. Місце збору - Донбас Арена.

Після знайомства, гвардійці направилися до монументу "Визволителям Донбасу". Монумент, присвячений пам'яті всіх частин і з'єднань, які звільняли Донбас під час Великої Вітчизняної війни. Найбільший за величиною пам'ятник на південно-східній Україні, головний пам'ятник військової історії міста та області. Окрім пам'ятника «Твоїм визволителям, Донбас» у меморіальний комплекс входять майданчик військової техніки, сквер ветеранів, стела партизанам - підпільникам, дзвін пам'яті, а також музей. Гвардійці вшанувати пам'ять дідів хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Не оминули малинові берети і пам'ятник загиблим воїнам-афганцям (пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам) - скульптурна композиція на честь загиблих воїнів-афганців Донецької області.
На території Донецької області поховано 302 людини, убитих на афганській війні (1979-1989) і більше 300 чоловік повернулися інвалідами з цієї війни. Пам'ятник знаходиться поруч з монументом « Визволителям Донбасу» що символізує зв'язок поколінь воїнів Великої Вітчизняної війни та афганській війні.

Спецпризначинці ввідали шану воїнам-афганцям хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок з прізвищами 254 загиблих.

Далі була більш довільна програма. Гвардійці відвідали майданчик військової техніки, згадували армійські історії, пісні, фотографувалися.

В черговий раз Ми впевнено переконали один-одного, що справжньому армійському братству не перешкоджають сотні кілометрів, адже на зустріч приїхали гвардійці з Луганська, Полтави, Дніпропетрівська, Маріуполя, Харкова, Київа та звичайно Донецька. 

Шановні гвардійці!

Нарешті ми знову напередодні найголовнішого свята - Дня Національної гвардії України. 4 листопада 2013 року зустрічі пройдуть у всіх містах України, але найголовніша зустріч безперечно пройде у місті Донецьку біля славної «Донбас Арени». Збір відбудеться біля 28-тонного кам'яного м'яча-фонтану із граніту, який обертається під тиском двох струменів води.

«Донбас Арена» знаходиться в центральній частині Донецька (Ворошиловський район) на території Парку культури та відпочинку імені Ленінського комсомолу. Безпосередньо до стадіону примикають вулиця Челюскінців (із заходу) і проспект Миру (з півдня). Поблизу розташовані Палац молоді «Юність», готель «Шахтар», регіональний спортивний комплекс «Олімпійський», торговий комплекс «Білий лебідь», бізнес-центр «Центавр-Плаза».

У 10 хвилинах ходьби від арени розташована автобусна станція «Критий ринок». З різних районів міста дістатися сюди можна такими маршрутами: № 13, 14, 16, 46а, 46б, 73б, 77.

Від залізничного вокзалу:
Іногородні гості, які прибули до Донецька на поїздах, доїдуть до стадіону на трамваї № 1 за 20-25 хвилин (зупинка «Проспект Миру»).
Сюди також слідують тролейбус і автобус № 2 (зупинка «Торговий комплекс« Білий лебідь »), час поїздки - 25-30 хвилин.